OGŁOSZENIE O ZATRUDNIENIU

Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grodzisku Maz. zatrudni pracownika na stanowisko Gospodarza domów na umowę o pracę wstępnie na czas określony w dalszej perspektywie czas nieokreślony. Praca w systemie: zadaniowy czas pracy.

Pozostałe warunki do omówienia po zgłoszeniu się do Działu Kadr w Grodzisku Maz. ul. H. Sienkiewicza 45.

Zarząd G.S.M.

 

OGŁOSZENIE

Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa ogłasza przetarg na wybór biegłego rewidenta do przeprowadzenia badania sprawozdania finansowego za 2017 rok.

Oferty należy składać do biura zarządu Spółdzielni na adres:
Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa, ul. Sienkiewicza 45, 05-825 Grodzisk Maz., w terminie do dnia 12 października 2017 r.

 Zarząd GSM

Ogłoszenie o przetargach

Firmy, które w 2017 roku wygrały przetarg na roboty w zasobach Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

  1. Roboty drogowe – wygrała firma: FUH „HOSTA” 03-044 Warszawa ul. Płochocińska 35.
  1. Roboty gazowe – wygrała firma: Instalatorstwo Gazowe Jerzy Bartnicki 02-904 Warszawa ul. Bernardyńska 1A.
  1. Roboty blacharsko-dekarskie i ogólnobudowlane – wygrała firma: PPHU „FEMAR” Usługi Ogólno-budowlane Marek Federkiewicz, 05-800 Pruszków ul. Pilnikowa 4A.
  1. Roboty sanitarne wewnętrzne c.o. i wod.-kan. – wygrała firma : „HYDROS” Maria Saletra 02-777 Warszawa ul. Kulczyńskiego 14 p. 31.
  1. Roboty elewacyjne – wygrała firma : TMB Maat Krystian Karwowski 01-205 Warszawa ul. Żelazna 67/13.

OGŁOSZENIE

Szanowni Państwo,

Abonenci Telewizji Kablowej Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Chcąc zapewnić Państwu wysoki poziom oferty programowej przy niskim abonamencie, bez podwyższania opłat, informujemy, że właściciel programów Discovery – Eurosport postawił dyktat cenowy, którego nie jesteśmy w stanie przyjąć.

Dlatego też na koniec roku lub w pierwszym tygodniu Nowego Roku zmienimy ofertę programową i wprowadzimy programy o podobnej tematyce ale o lepszej zawartości.

Programy Discovery będą zamienione programami BBC. Są to programy znane z jakości oferowanych treści.

BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę.

BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu.

BBC Lifestyle to unikalna propozycja dla widzów, którzy szukają inspiracji w domu, rodzinie i życiu. Zabiera widzów w kulinarną podróż dookoła świata, zmienia domy w rezydencje marzeń, a widzom doradza, jak lepiej wyglądać, by czuć się wspaniale, na co dzień.

BBC HD to wielogatunkowy kanał, dzieło czołowego producenta telewizji wysokiej rozdzielczości. Pokazuje najlepsze programy BBC kręcone i emitowane w formacie HD.

CBeebies to kanał telewizyjny skierowany do dzieci – od niemowlaków, poprzez 3-4 letnie maluchy, aż do starszych przedszkolaków.

Programy Eurosport 1 i 2 zostaną zamienione programami:

Eleven HD, Eleven Sports HD, Eleven Extra HD

W nowych programach :

LIGA WŁOSKA, PUCHAR ANGLII FA CUP, LIGA FRANCUSKA, LIGA HISZPAŃSKA SANTANDER, LIGA BRAZYLIJSKA, FORMUŁA 1, LIGA MISTRZÓW PIŁKARZY I PIŁKAREK RĘCZNYCH, NAJLEPSZA LIGA FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO, SPORTY WALKI M1 CHELLENGE, BOKS I ENFUSION LIVE